Łukasz "Lukem" Wójcik

Lukem.net nie jest już aktualizowany. Przeczytaj ostatni wpis »

Szkolenia Comarchu po raz kolejny

10.02.2009, 19:32 Różne

Niespełna rok temu byłem na szkoleniu firmy Comarch na temat zastosowania internetu w biznesie. Cykl ten cieszył się ponoć dużą popularnością i w tym roku firma ponownie zawita ze swoimi wystąpieniami w dziesięciu miastach w Polsce.

Tematem przewodnim szkolenia, zatytułowanego Zastosowanie internetu w biznesie – edycja II ponownie będą przykłady wykorzystania internetu w przedsiębiorstwie, firmowe strony i sklepy internetowe i elektroniczna wymiana danych. Pierwszym miastem na trasie będą Katowice (16 marca), w Lublinie szkolenie odbędzie się 20 marca (piątek) i rozpocznie się o godz. 10 w hotelu Mercure Unia.

Rok temu, jak jeszcze studiowałem, zerwanie jednego dnia zajęć niczym nie groziło. Teraz pracuję i wywalczenie dnia wolnego na wypad do Lublina raczej nie wchodzi w grę. Trochę szkoda.

Tagi: , , , ,

Komentarze do wpisu

 • Htsz10.03.2009, 18:49

  tam się trzeba rejestrować, czy wpuszczą mnie bez rejestracji ? bo nie mam firmy, jeszcze :P

 • Lukem10.03.2009, 23:16

  Trzeba się rejestrować, ale chyba mają duży margines tolerancji. Ja w zeszłym roku byłem jako jednoosobowa działalność gospodarcza mojego taty (bez żadnych związków z IT) i wpuścili mnie bez problemów.

Od 21.08.2009 r. możliwość komentowania wpisów została wyłączona.

Miniblog

 • #PolandwantsJB (2) 19.07.2009 r.

  Drogie Polki i drodzy Polacy. Nie przenoście zwyczajów rodem z blogów Onetu na Twittera. Zamiast bezsensownie spamować międzynarodowy serwis i wyrabiać sobie i innym wątpliwą renomę, napiszcie maile do tych swoich Jonas Brothers albo zwróćcie się do nich bezpośrednio. Dziękuję za uwagę.

 • Egzystencjalne #8 (3) 17.07.2009 r.

  W całej tej wojnie o publiczne media uwiera mnie jeden fakt. W okresie wakacyjnym większość telewizji (prywatne też, ale teraz nie o nich mowa) serwuje powtórki wszystkiego, co im się nawinie pod rękę i jeszcze się nadaje do odtworzenia. Ciekawy jestem dlaczego zamiast płacić abonament, nie można wysłać im kserokopii dowodów wpłat z zeszłego roku.

 • Nowy hosting (5) 12.07.2009 r.

  Od kilkudziesięciu godzin blog jest serwowany z nowego miejsca – Linuxpl.com. Przerwa w działaniu byłaby krótsza gdyby nie OVH i Firefox, które wspólnie odmówiły mi szybkiego odświeżenia i rozpropagowania nowych DNSów. Jednak wszystko wskazuje na to, że operacja się udała, a pacjent (czyt. blog) działa nieco szybciej.