Łukasz "Lukem" Wójcik

Lukem.net nie jest już aktualizowany. Przeczytaj ostatni wpis »

Poczekaj z przeniesieniem numeru…

30.04.2009, 20:59 Miniblog

…bo niebawem może być darmowe. Czyli mój wypełniony (już dawno) wniosek jeszcze sobie poleży w niedomkniętej kopercie na półce. Skoro już o komórkach: śniło mi się, że znikł roaming w ramach pokrewnych sieci. Użytkownik polskiego Orange mógł zalogować się do francuskiego Orange i korzystać z niego po tych samych kosztach, co u “swojego” operatora. Może proroczo?

Tagi: , , ,

Komentarze do wpisu

 • Ktos1.05.2009, 8:21

  Kiedy Idea zmieniała nazwę na Orange mówiono, że tak z tym roamingiem może być. Jak dotąd się nie zmieniło ;-)

Od 21.08.2009 r. możliwość komentowania wpisów została wyłączona.

Miniblog

 • #PolandwantsJB (2) 19.07.2009 r.

  Drogie Polki i drodzy Polacy. Nie przenoście zwyczajów rodem z blogów Onetu na Twittera. Zamiast bezsensownie spamować międzynarodowy serwis i wyrabiać sobie i innym wątpliwą renomę, napiszcie maile do tych swoich Jonas Brothers albo zwróćcie się do nich bezpośrednio. Dziękuję za uwagę.

 • Egzystencjalne #8 (3) 17.07.2009 r.

  W całej tej wojnie o publiczne media uwiera mnie jeden fakt. W okresie wakacyjnym większość telewizji (prywatne też, ale teraz nie o nich mowa) serwuje powtórki wszystkiego, co im się nawinie pod rękę i jeszcze się nadaje do odtworzenia. Ciekawy jestem dlaczego zamiast płacić abonament, nie można wysłać im kserokopii dowodów wpłat z zeszłego roku.

 • Nowy hosting (5) 12.07.2009 r.

  Od kilkudziesięciu godzin blog jest serwowany z nowego miejsca – Linuxpl.com. Przerwa w działaniu byłaby krótsza gdyby nie OVH i Firefox, które wspólnie odmówiły mi szybkiego odświeżenia i rozpropagowania nowych DNSów. Jednak wszystko wskazuje na to, że operacja się udała, a pacjent (czyt. blog) działa nieco szybciej.